MODELE ELEKTRYCZNE W GAMIE CITROËNA

Citroën oferuje zróżnicowaną gamę modeli w wersjach elektrycznych. Poznaj liczne zalety napędu zeroemisyjnego:

Napęd w 100% elektryczny

Ciesz się unikalnym komfortem jazdy, jaki zapewnia napęd elektryczny. Delektuj się jazdą w ciszy i w łatwy sposób wykonuj wszelkie manewry. Twój samochód elektryczny sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na trasie − w zależności od modelu zasięg wynosi nawet 350 km (w cyklu WLTP).*

Zróżnicowane rozwiązania do ładowania

Ładowanie Twojego elektrycznego Citroëna jest łatwiejsze, niż myślisz. Możesz uzupełnić energię w domu lub pracy, za pośrednictwem gniazdka, Wall Box lub publicznej stacji ładowania przy autostradzie, na parkingu lub stacji benzynowej. Czas ładowania uzależniony jest od modelu i wybranego rozwiązania.

Usługi zaprojektowane specjalnie dla samochodów elektrycznych

Skorzystaj z gamy usług wspierających elektromobilność i ułatwiaj sobie codzienne życie. Dostępność usług uzależniona jest od modelu samochodu.
Dzięki aplikacji My Citroën możesz w każdej chwili sprawdzić zasięg i zaprogramować ładowanie oraz wstępne nagrzanie lub schłodzenie wnętrza samochodu.

OSZCZĘDNOŚCI W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI

Korzystanie z samochodu elektrycznego generuje wiele oszczędności: :

  • Koszt użytkowania samochodu elektrycznego (wyłączając koszty energii) jest ok. 30% niższy niż w przypadku samochodów spalinowych (wynika z niższych kosztów przedłużenia gwarancji, przeglądów okresowych i mniejszego zużycia części eksploatacyjnych). Obsługa serwisowa jest prostsza, a wizyty w serwisie − bardziej sporadyczne.
  • Korzyści w przypadku klientów indywidualnych: :
  • Obniżone abonamenty na parkowanie w wielu miastach Polski,
  • Możliwość jazdy buspasem,
  • Korzyści w przypadku klientów biznesowych: Optymalizacja kosztów użytkowania (TCO),
  • Ograniczenie emisji CO2 generowanej przez flotę samochodów,
  • Parkowanie samochodu w 100% elektrycznego w niektórych miastach jest bezpłatne lub objęte niższymi stawkami opłat.

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY OSOBOWE MARKI CITROËN

Ë-C4 100% ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-C4 100% electric umożliwia codzienną jazdę w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz cieszyć się pełną izolacją od hałasu, dobrym samopoczuciem i możliwością jazdy w ciszy. Poczuj się jak w kokonie, który chroni Cię przed uciążliwymi bodźcami zewnętrznymi. Bezgłośna praca, dynamika, radość z jazdy, płynna praca zawieszenia, kojąca miękkość foteli Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomiczne i łatwe w eksploatacji interfejsy, pakiet przyjaznych dla użytkownika usług… Nowy Citroën ë-C4 100% electric to nieograniczony komfort dla wszystkich pasażerów.

Ë-BERLINGO 100% ËLECTRIC

Citroën, który w 1996 r. stworzył pierwszego kombivana, wciąż rozwija swoją ofertę w tym segmencie. Marka właśnie poszerzyła gamę rodzinnego, modułowego i niezwykle przestronnego modelu Berlingo o wersję elektryczną.
Nowy Citroën ë-Berlingo 100% ëlectric to propozycja dla aktywnych osób w każdym wieku, które chcą mieć swój wkład w ochronę środowiska. Ten wszechstronny i praktyczny samochód zadba o ich doskonałe samopoczucie i będzie im towarzyszył w realizacji ich pasji.

Ë-SPACETOURER 100 % ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-SpaceTourer 100% ëlectric to niezwykle komfortowy środek transportu dla rodzin i firm zarówno w mieście, jak i podczas dłuższych podróży. Jego praktyczność i wszechstronność nie odbiega od wersji spalinowej − jest równie modułowy i przestronny, ma taką samą ładowność i jest wyposażony w równie zaawansowane systemy wspomagające kierowcę. Citroën ë-SpaceTourer dostępny jest w 3 wariantach długości nadwozia i umożliwia użytkownikom wjazd do coraz częściej spotykanych w miastach stref objętych ograniczeniami dotyczącymi emisji spalin.

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY DOSTAWCZE MARKI CITROËN

Ë-BERLINGO VAN 100% ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric to konkretne rozwiązanie dla rzemieślników, handlowców oraz dostawców, które odpowiada na nowe wyzwania dotyczące miejskiej mobilności. Samochód umożliwia bezproblemowy wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych, doskonale sprawdza się jednak również poza miastem. Zapewnia pasażerom wysoki komfort i przyczynia się do ograniczenia kosztów eksploatacyjnych.

Ë-JUMPY 100% ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric to idealny samochód elektryczny dla profesjonalistów, który spełni ich oczekiwania zarówno podczas eksploatacji w mieście, jak i poza nim. Samochód ma wzorcowy zasięg i można go naładować do poziomu 80% w zaledwie 30 minut. Nie ma tu mowy o kompromisach − Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric ma te same właściwości użytkowe oraz wyposażenie, co wersja spalinowa. Zapewnia przy tym niezwykły komfort jazdy oraz umożliwia skorzystanie z palety specjalnych usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego.

Ë-JUMPER 100% ËLECTRIC

Citroën wprowadził do oferty w pełni elektryczną wersję modelu Jumper. Nowy Citroën ë-Jumper 100% ëlectric ma niemal identyczne właściwości użytkowe, co wersja spalinowa: równie modułowe i przestronne wnętrze, zbliżoną ładowność oraz te same systemy wspomagające kierowcę. Klient może wybierać spośród kilku wysokości i długości nadwozia. Samochód jest doskonałą odpowiedzią na wyzwania dotyczące ochrony środowiska, które znajdują odzwierciedlenie w regulacjach dotyczących miejskiej mobilności. Wybierz wersję, która najbardziej odpowiada potrzebom Twojego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *